שולחנות קפה

שולחנות קפה הם מצרך חשוב בכל בית, אנו זקוקים להם ולא להניח עליהם קפה אלא ליותר מזה. שולחנות קפה ממוקמים בפינות אוכל מעץ ומשמשים אותנו לאירוח חברים או משפחה בסלון שלנו, ובכלל לסלון לעיצובו ולשימושיו השונים. שולחנות קפה הם בעצם השולחן שאנו ממקמים בסלון או בחדר או במרפסת או בחצר, הם לא שולחנות שמתאימים כל כך לפינת אוכל כי לשם אנו זקוקים למשהו יותר גדול יותר גבוהה ושמתאים יותר למשפחות שסועדות סביבו. אנו מבלים בסלון הרבה אם בצפייה בטלוויזיה אם כשנמאס מחדר השינה, אם בזמן שאורחים נמצאים אצלנו לשם כך אנו חייבים להיעזר ברהיט משמעותי כמו שולחנות קפה. 

שולחנות קפה הם נמוכים בדרך כלל בגובה של כורסאות הנמצאות בסלון, הם מותאמים להם, שולחנות קפה יכולים להיות מעץ על כל גווניו וצבעיו השונים, אך יכולים להיות גם מחומר גם אחר או חומר גלם בשילוב עם עץ, שולחנות קפה דרושים שמירה במיוחד כשאנו  מניחים עליהם כוסות עם שתייה חמה או קרה, ולכן אנו נוהגים לשים תחתיות של כוסות מתחת כדי שלא יסמנו את השולחן לצמיתות ויהרסו אותו וכדי לשמור בכלל על מראה השולחן. שולחנות קפה עם סימנים לא נראים טובים ודורשים מאיתנו להחליף אותם בחדשים. 

יש שולחנות קפה פשוטים, סטנדרטיים יש שולחנות יותר איכותיים יותר מאסיביים, שולחנות קפה יכולים להיות עם מגירות כדי להניח בהם דברים שאנו לא רוצים לשים על השולחן. ישנם המון פריטים שמקומם בסלון רק לא על השולחן כדי לא ליצור מראה מבולגן. שולחנות קפה הם רהיט חשוב בבית ובסלון קשה להסתדר בלעדיהם, כשאין איפה להניח אפילו את השלטים של הטלויזיה, הם משלימים גם את המראה של הסלון ומשרים אווירה ביתית אווירה של סלון שקל לארח בו חברה מכל סוג ויותר קל כשהם בסלון.