עיצוב שולחנות

תחום עיצוב שולחנות התפתח רבות עם השנים, במהלכם נוצרו סוגים שונים של שולחנות מכל סוג ולכל שימוש, התפתחו שולחנות כתיבה, שולחנות פינת אוכל, שולחנות קפה שולחנות לסלון, שולחנות קטנים אפילו ליופי ופחות לשימוש ועוד. נגריות רבות עוסקות בתחום עיצוב שולחנות היות ופופולארי מאוד לייצר שולחנות מעץ. ישנם שולחנות סטנדרטיים שאנו מכירים וראינו בהמון בתים ויש את המיוחדים בעלי תוספות או גימורים מיוחדים אחרים. עיצוב שולחנות יכול להיות גם בפן האחר לאחר שהם כבר אצלנו בבית, שולחן יכול להיות ריק ומיותם מחפצים ושולחן יכול להיות עם מפה או קישוטים אחרים שמוסיפים. 

כל בית מעצב את השולחנות שבו בדרך שונה דרך שמתאימה לאופי הבית, דרך שמוסיפה לאווירה. עיצוב שולחנות נעשה המון באירועים או יותר נכון באולמות אירועים, שמים דגש על עיצוב שולחנות ועל איך שהם נראים גם אם מתחת לכל הקישוטים השולחנות עצמם לא נראים טוב מוסיפים להם עזרים כדי שיהפכו אותם ליפים יותר ובולטים לעין בצורה זו. באירועים כל משפחה רוצה שהשולחנות באירוע שלה יראו אחרת או בדרך מסוימת עם פרחים או בלי, עם נרות או בלי, מפיות מפות סכום מיוחד וכד'. עיצוב שולחנות בבית הוא שונה אבל הוא על אותו עיקרון, מייפים ומעלימים את כל החסרונות של השולחן מהעין. 

עיצוב שולחנות דורש הרבה מחשבה ותשומת לב, כמובן שיש כאלה שזה בא להם בקלות והם יודעים איך השולחן שלהם אמור להיראות. עיצוב שולחנות זה נושא שנלמד בכלל עיצוב רהיטים איך לשפר את המראה שלהם במיוחד כשמדובר ברהיטים ישנים, או כאלה בעל מראה מסוים. כאשר אנו רוכשים רהיטים עתיקים ובמיוחד שולחנות המון פעמים נחליט לא לגעת מבחינת עיצוב היות וכבר יש להם איזשהו מראה שאנו רוצים שיישאר כך, בלי שינויים מיוחדים או אפילו מיותרים.