מערכות ישיבה פינתיות

ישנם סלונים שדורשים מאיתנו למצוא להם מערכות ישיבה פינתיות היות ורק הם יתאימו למבנה הסלון. מערכות ישיבה פינתיות יחסכו עבורנו מקום ומרחב רב לא מנוצל בסלון עבור ישיבה שממילא נדרשת. מערכות ישיבה פינתיות שונות ממערכות ישיבה רגילות היות והן מחוברות אחת לשנייה בפינה הקיימת ביניהם. משמע מערכות ישיבה שמותאמות במבנה שלהן לפינות של קיר או חדר. ישנם המון מצבים בהם אנו זקוקים לסוג זה של מערכות ישיבה כשהסלון שלנו מצריך מאיתנו להסתכל על היבט זה הפינתי. חנויות רבות מציעות לקהל הלקוחות מערכות ישיבה מעור פינתיות וגם רגילות כמובן. 

בדרך כלל מערכות ישיבה פינתיות יהיו מורכבות מכורסא של 3 מחוברת לכורסא של 2 בדרך כלל זה נראה בצורה של האות ר' אבל יש חידושים ושינויים גם בעניין הזה, ישנם כאלה שהם 4 ו-2 מחוברות בפינה וכד'. מערכות ישיבה פינתיות עוזרות לנו להרוויח עוד מקום ישיבה שבהרבה מצבים חסר לנו. המון פעמים נשים לב לזה כשנזמין אורחים שחסר לנו מקום או שניים לישיבה אם לא יותר. נכון לא תמיד זה נוח לשבת בפינה אין בדיוק משענת אבל המון מערכות ישיבה פינתיות מתהדרות בכריות ומקלות על הישיבה והופכות אותה אפילו לכייפית במיוחד. 

מערכות ישיבה פינתיות יכולות להגיע בכל מיני צבעים וסגנונות, מערכות ישיבה פינתיות מעור מבד בצבעים סטנדרטיים או צבעים שאנו לא רגילים לראות, עם כריות נוספות או כריות שמספיקות כבר בתוך הכורסאות, אנו צריכים לבדוק כמובן את הגודל בבית שלנו של הסלון לראות אם מתאים, לבדוק אורך רוחב לבדוק את הגובה בישיבה של המשענת את הנוחות בשכיבה ישיבה על הכורסא ואת כל המצבים האפשריים שיכולים חלילה להעיד על חוסר נוחות מערכות ישיבה פינתיות ובכלל צריכות להוות עבורנו נוחות ברמה גבוהה מעבר ליופי חיצוני.