מערכות ישיבה 

כמעט בכל בית אנו נמצא מערכות ישיבה, בכל בית מערכות ישיבה שונות, לפי גודל הבית או יות רנכון גודל הסלון, לפי כמות המתגוררים בבית או לפי הדרך בה הסלון מגיע מבחינת מערכות ישיבה, אם הסלון מיוצר בדרך של ספה של 3 ו-2 או ספות של 3, 2 ו-1 או מערכות ישיבה של 3 ו-1 והאפשרויות רבות, ניתן לשחק עם זה המון. פעמים רבות מערכות ישיבה יגיעו בצורה מסוימת ויוצעו לרכישה בחנות בדרך בה ייצרו אותם, אך אנו נבקש לרכוש רק חלק מהמערכת ישיבה ולא את כולה היות ואין לנו מקום בסלון, או מערכת ישיבה שלמה יקרה עבורנו, או שאין לנו צורך בכל מערכת הישיבה בגלל שאין בבית הרבה אנשים שישבו עליה. 

מערכות ישיבה הן רהיט חובה בכל סלון, בדיוק כמו שולחן או כסא במטבח. אנו משתמשים במערכות ישיבה רבות, בשכיבה בסלון, בישיבה ובצפייה בטלויזיה, הכנת עבודות במחשב, אכילה ושתייה, בזמן אירוח חברים או משפחה. מערכות ישיבה מוסיפות לסלון גם מבחינת מראה, כמובן שאם מצאנו לנכון להתאים מערכות ישיבה לאופי וסגנון הסלון, מבחינת צבע מבחינת הבד והעיצוב. מערכות ישיבה יכולות להיות מעור, יכולות להיות מבד, יכולות להיות בשילוב של עור ועץ מה שמעיד על מערכות ישיבה איכותיות גם מחירם יהיה בהתאם.

המון אנשים רוכשים מערכות ישיבה כאלה שיהיו קודם כל נוחות לישיבה ו/או שכיבה, לאחר מכן חושבים על הדרך לשמר אותם משמע על הדרך לנקות אותם, אם מערכות ישיבה מתקילות אותנו בקושי לניקוי, אנו נחשוב פעמיים אם לרכוש אותם. אנשים לא רוצים להשקיע על מערכות ישיבה ואז כאשר נשפך עליהם משהו אנו בבעיה חמורה היות ואין דרך טובה להוריד את הכתם מהספות וכך הרסנו את הספות ואולי אף זרקנו סתם כסף לחינם.